Menu

Hakkımızda

Gastrocare ailesi olarak insan sağlığı ile ilgili bir alanda hizmet verdiğimizin bilincindeyiz. Biz herkesin mükemmel olduğuna inanıyoruz. Önce insana değer veriyoruz. Gastrocare olarak standartların çok üzerindeki sofistike ürünlerimizi, en kaliteli besin takviyelerini size ulaştırabildiğimiz için gururlu ve mutluyuz.

Gastrocare ekibi doktorlar, sağlık profesyonelleri, diyetisyenler ve profesyonel atletlerden oluşan bir ekiptir. İster limitleri zorlayan bir atlet, ister çalışması ve başlanması gereken bir sınavı olan öğrenci, ister spor salonunda fazla kilolarından kurtulmak için ter akıtan bir birey olun, benzersiz formülasyonlarımız ile performansınızi zirveye çıkarmanız için yanınızda olacağız.

Ürünlerimiz AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ’nde üst düzey laboratuvar standartlarında cGMP, NSF, Organik işlem sertifikaları bulunan, FDA tarafınca sürekli denetlenen tesislerde en kaliteli bileşenler kullanılarak üretilmiştir. Fikirleriniz ve geri dönüşlerinizi bizim için çok önemli. Uzman kadromuzdan oluşan ekip sorunlarınızı dinlemek ve çözümler oluşturmakta kararlı. Lütfen ürünlerimiz ve satın alma için iletişime geçiniz.